Yaşam

Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncusu Görkem Sevindik kantinde satış yaparken görüntülendi.

Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Pusat karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Görkem Sevdik ‘nin hastane kantinindeki satışlarının sosyal medyada çok konuşulduğu anlar. Kantin işletmesi ihalesini Sevindik’in aldığı iddia edildi.

GÖRÜNTÜLER MUHTEŞEM

Söz ve Ramo gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Pusat karakteri ile hatırlanmaktadır. Görkem Sevdik‘nin sosyal medyada yayınlanan görüntüleri görenleri şaşkına çevirdi.

HASTANE KATİNİNDE SATIŞ

Sevindik’in bir hastane kantininde satış yaptığı anlar sosyal medyada gündem oldu. Kocaeli Şehir Hastanesi kantininin işletmesini 36 yaşındaki Sevindik’in devraldığı iddia edildi.

GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR?

Kurtlar Vadisi Pusu ile ekranlara merhaba diyen Görkem Sevindik bu dizide Pusat karakterine hayat vermiştir. Ünlü isim daha sonra Kalbim Seni Seçti, Kahraman Babam, Eşkıya Dünyayı Yönetmez, Ramo ve Kelam gibi yapımlarda rol aldı. Adanalı olan Sevindik şimdi de Ateş Kuşları dizisinde Ali karakterine hayat vermektedir. Kübra Siyahdemir ile evli olan ünlü oyuncunun bir çocuğu var.

haberoguzeli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu