Yaşam

Benim Güzel Ailem 17.bölümde neler olacak?

Benim Güzel Ailem 17.bölümde neler yaşanacak:

Sina, Damla’yı istemenin heyecanını yaşarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Gürdüz’ün adamlarıyla kavga eden Sina kendini kurtarmaya çalışır.

O dönemde evde sorma telaşı yaşanıyor. Ferdi, Nedim ve Kaan Sina’ya tuzlu kahve yapma planı yapmaktadır. Feryal ise büyük zorluklarla oğlunu Oğuz’un nikah törenine gelmesine ikna eder.

Sina, Gürdüz’ün adamlarıyla kavga ederken Mahmut imdada yetişir. Büyüyen kavganın seslerini duyan Nedim, Oğuz, Ferdi ve Kaan hemen Sina’nın evine koşar. Karışıklığa rağmen evlilik töreni gerçekleşir.

Ancak bu kez Canan ve Feryal arasında gerilim yaşanır. Kahvesini tuzlu ve biberli içen Sina’nın durumu bir anda kötüleşiyor. Herkes paniğe kapılır. Adnan oksijen maskesini getirince Sina’nın bilinci biraz olsun yerine gelir.

Herkes yaşananlar karşısında şok olurken Rasim son noktayı koyuyor: “Şartlar ne olursa olsun bu gece bitecek!”

Canan hâlâ “Bu Sina kayınvalidesi nasıl kayınvalide olabilir, daha görmedi!” diyordu. Elinden gelenin en iyisini yapmaya kararlıdır. Sina, Gürdüz’ün kirli işlerini ortaya çıkarmak için avukatını görevlendirir.

Öte yandan Canan’ın planlarını gizlice kendisine anlatan Adnan sayesinde düğün hazırlıklarını hızlandırır. Ancak Canan’ın pes etmeye hiç niyeti yoktur.

Bu sırada Ferdi’nin oyunculuk kariyeri devam ederken sete giden Öznur, kıskandığı Gökçe için bir plan yapar. Ancak Gökçe intikamını almaya kararlıdır.

Rasim’den Sina’ya ve Damla’ya kadar herkes büyük bir sevinç yaşarken, evde yaşanan bir olay herkesi yeniden şoke eder.

palandokenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu